Bartek Bogunia – śpiew

Bartek dołączył do nas w 2018r. Znakomity wokalista o charakterystycznym głosie z ogromnymi możliwościami artykulacji dźwięków wszelakich. Gitarzysta i kompozytor, zdarza mu się artykułować dźwięki w innym języku. Potem sam nie wie co zaśpiewał. Prawie zawsze uśmiechnięty.

 


Tadeusz Sojka – gitara, śpiew

Pasjonat gitar i muzyki wyssanej z mlekiem matki, członek rodziny muzykującej. Tu też rozpoczął przygodę z estradą uczestnicząc w festiwalach muzykujących rodzin. Zrywy młodości, szkoła średnia i zawsze z gitarą na ramieniu, a plecak nosili ci, którzy chcieli słuchać jego grania. W latach rozkwitu rocka w Polsce –  83-85 – gitarzysta grupy Medium, propagującej nowy trend muzyczny w Polsce – New Romantic. Później jako muzyk towarzyszący w nagraniach i koncertach innych wykonawców. Teraz “motor napędowy” grupy GALHAN. Kolejny cudotwórca w kapeli – chcesz połączyć nuty jazz z folkiem, ambient z rockiem a bluesa z newromatic? – nie ma problemu. A może projekt w Corelu albo kontrakt międzynarodowy?

Człowiek renesansu z muzyką na pierwszym miejscu!

Adam Leboszka – perkusja, instrumenty perkusyjne

Adaś – w zastępstwie Adama Pioskowika zagrał podczas dwóch tras koncertowych z GalHanem. Od stycznia 2018br. na stałe w zespole. Jako muzyk zawodowy, instrumentalista Filharmonii Zabrzańskiej, wniósł nowe możliwości instrumentalno brzmieniowe do zespołu. Gdy jest zrelaksowany lub  wk….ony, zamienia pałki na pędzel i sztalugę.

Artur Nagi – akustyk, instrumenty klawiszowe

Damy prosimy o wybaczenie, Artur po prostu jest Nagi. Wieloletni Przyjaciel GalHana, wielokrotnie nagłaśniał nasze koncety okazjonalnie siadając do klawiszy. Po odejściu Mariana na zasłużoną muzyczną emeryturę naturalną koleją rzeczy było przejęcie przez Artura stanowiska klawiszowca. Długoletni pracownik Polskiego Radia Katowice w roli nagłośnieniowca i akustyka.

 

Krzysztof Zielosko – gitara

Gitara jest jego pasją od czasów szkoły średniej. Niezmiennie większości jego spotkań rodzinno – przyjacielskich towarzyszy muzykowanie.

Pasja ta nabrała nowego wymiaru i dodatkowej energii odkąd dołączył do GalHan. Perfekcjonista – gdyby się dało to każdą ósemkę ćwiczyłby przez szesnaście godzin, a szesnastkę przez cała… dobę:)  Cudotwórca – dajcie mu gitarę a czas przestaje istnieć.


Maciej Wrona – harmonijka ustna

Nie wiedzieć czemu niepoprawny optymista. Na harmonijce ustnej gra od 17 roku życia – przynajmniej tak mu się wydaje. W latach 80-tych ubiegłego stulecia członek zespołu HIOB. Potem już tylko udział w okazjonalnych projektach. Współtwórca (wraz z pierwszym basistą GALHANa – Jurkiem Szyją) zespołu HIGHWAY BLUES z którym wystąpił na festiwalu w Ostródzie w 2007 roku. W międzyczasie harmonijkarz projektu muzyczno-kulturalno-rozrywkowego pt. PRÓBA W CZWARTEK. Od 2007 roku w GALHAN. Jak sam mówi – stanowczo za długo – ale nie potrafi przerwać tego łańcucha niesfornych historii.

Koledzy mówią o nim “Złote Usta”… koleżanki póki co milczą…

Mariusz Błonkała – gitara basowa

Z GalHanem od lutego 2018r. Wspólnie z nami zagrał podczas trasy koncertowej po Bieszczadach i to nie na byle jakim instrumencie, bo na basie akustycznym. To dodało klimatu i ciepła w brzmieniu “UNPLUGGED” zespołu. “Mańkowi” tak się dobrze grało, że na stałe przyrósł do sekcyjnego kręgosłupa GalHanowego. Jego pasją oprócz basu jest fotografia oraz chemia organiczna.

 

Piotr Sklorz – instrumenty klawiszowe

Piotr Sklorz – Do zespołu dołączył niedawno. Muzyką interesuje się od najmłodszych lat.
Zna każdy klawisz i czarny i biały. Były instrumentalista zespołu Blue Band Blues. W wolnym czasie wyklepie z przyjemnością maskę… z wykształcenia blacharz samochodowy.Tomek Maniak – perkusja

Perkusista, kompozytor, aranżer, absolwent Młodzieżowego Studium Muzyki Rozrywkowej w Oleśnie oraz PSM I i II st. im. M. Karłowicza w Katowicach, a obecnie student Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale jazzu. Poza GalHanem koncertuje razem z Kacper Świeca Band, Małą Armią Jezusa oraz udziela się artystycznie w wielu innych projektach. Jako perkusista charakteryzuje się oszczędną grą – tak pożądaną w stylistyce bluesowej. W wolnym czasie miłośnik górskich trekingów.