Niestety z ważnych powodów osobistych, w tym roku, nie będzie z nami w Bieszczadach naszego harmonijkarza Macieja… 🙁 Ale mamy dla Was i dobre wiadomości. Na prośbę Maćka pozytywnie przystał jeden z najlepszych polskich harmonijkarzy:)
Panie i panowie wraz GalHanem bieszczadzką trasę kocertową pokona…

JACEK SZUŁA – laureat wielu festiwali harmonijkowych, w tym także Festiwalu Bydgoszcz-Toruń Harmonica Bridge. Jacek wraz ze śp.Piotrem Czulakiem powołali do życia zespoły: PITZCARRALDO oraz PATCHWORK. Grał gościnnie z zespołami DOKTOR BLUES, NAGAR, COOL, JUICY BAND, MR.BLUES. Aktualnie w ACUSTIC i DAMIAN LUBER QUARTET. Miłośnikom harmonijki naprawdę nie trzeba więcej Jacka przedstawiać. Zapraszamy na koncerty!!!

Przedstawiamy Wam plan naszej tegorocznej trasy bieszczadzkiej 🙂 Do zobaczenia na koncertach!!! Szczegóły w dziale: Koncerty nadchodzące.

Serdecznie zapraszamy w Bieszczady. Już za chwileczkę rozpocznie się kolejny Biesz Czad Blues! Nas tam również nie zabraknie 😉

Witajcie!

Sporo przez ostatnie lata działo się z GalHanem… zmiany, zmiany, zmiany. Zaczynamy nagrania na trzecią płytę, szykujemy się na Trasę Bieszczadzką i na koncerty przed wakacjami. Zaglądajcie do nas często – teraz już aktualności na bieżąco będą uaktualniane. Czekamy na Was na koncertach! Wszystkiego Dobrego 🙂